مژده لواسانی در گفتگو با نسیم

مژده لواسانی در گفتگو با «نسیم»: برگزاری جشنواره جام جم یک اعتبار برای سیما است که پیش از این جای خالی اش احساس می‌شد؛ این رویداد به برنامه‌سازان شوق و انگیزه مضاعف می‌دهد/ در عین اینکه قطعا گامی بسوی رقابت جدی و توجه هرچه بیشتر برنامه‌سازان به کیفیت آثارشان است

 
متن
مژده لواسانی، مجری تلویزیون که این شب‌ها "کافه سوال" را اجرا می‌کند، درباره برگزاری جشنواره جام جم به «نسیم»، گفت:: به نظرم اساسا هر جشنواره رقابتی با سیاست گذاری و هدف گذاری درست منجر به ارتقای آثار در هر حوزه‌ای می‌شود.

وی افزود: ذات رقابت، دیده شدن و مورد ارزیابی قرار گرفتن، پویایی و ارتقا کیفی را به همراه دارد و جشنواره جام جم نیز از این قاعده مستثنی نیست. خاصه اینکه این جشنواره بستر مناسبی برای کنار هم قرار گرفتن اهالی سیماست. 

این مجری صدا و سیما یادآور شد: در گذشته چنین نبوده و ما جشنواره‌ای برای تلویزیونی‌ها جز در مواردی محدود و متمرکز بر آثار نمایشی کمتر داشتیم. این حرکت خوب و موثر که به همت مدیران سیما شکل گرفته قطعا گامی به سوی رقابت‌های جدی و توجه هرچه بیشتر برنامه سازان به کیفیت آثارشان است.

لواسانی با بیان اینکه سال گذشته مثل بسیاری از مجریان دیگر به این جشنواره دعوت شده بوده، تأکید کرد: باعث خوشحالی است که جشنواره در این سطح رقابت و داوری با حضور چهره‌های ممتاز در رشته‌های مختلف برگزار شد و این یک اعتبار برای سیما و اهالی آن است.

این گوینده رادیو، تصریح کرد: ما تجربه‌های موفق جشنواره‌های تخصصی را داشته‌ایم. جشنواره‌هایی مثل فیلم تئاتر و حتی رادیو که من بارها در جشنواره رادیو شرکت داشتم. جای چنین جشنواره و رقابتی برای تولیدات تلویزیونی خالی بود که خدا را شکر این اتفاق افتاد و انگیزه و شوق و شور مضاعف برای برنامه سازان خواهد بود.
/ 1 نظر / 6 بازدید
عادل

سلام وبلاگ خیییییییلی خوبی داری موفق باشی _ دوست داشتی به من سر بزن ومنو لینک کن[گل]