ویژه برنامه خونه زندگی

 عکسهای ویژه برنامه خونه زندگی+برنامه اول+16 شهریور 1392

 http://s2.picofile.com/file/7926443545/Untitled_6.jpg

خبرگزاری مهر:

http://s3.picofile.com/file/7926332789/0055_2_.jpg

"خونه زندگی" دخترانه می‌شود/ پدران و دختران مشهور جلوی دوربین
مجری "خونه زندگی" از پخش این برنامه ویژه دختران از امروز تا اول مهر خبر داد و تأکید کرد روز دختر هم مثل روز مادر و پدر باید جا بیفتد و خانواده‌ها برای دخترانشان جشن بگیرند.
 مژده لواسانی مجری تلویزیون و گوینده رادیو در گفتگو با خبرنگار مهر درباره برنامه تازه خود توضیح داد: از امروز شنبه 16 شهریور به مناسبت روز دختر تا اول مهر هر روز ساعت 11:50 تا 13 ویژه‌برنامه‌ای در شبکه دو داریم. در واقع برنامه "خونه زندگی" در این مدت رویکرد دخترانه به خود می‌گیرد و هر روز به صورت زنده از گروه خانواده شبکه دو روی آنتن می‌رود.
وی افزود: هفته اول پدر و دخترهای مشهور مثل هرمز شجاعی مهر و امیر قلعه‌نویی به همراه دخترانشان به برنامه می‌آیند و به موضوع دختر در مفهوم خانواده پرداخته می‌شود. همچنین با دخترهای موفق و نخبه در حوزه‌های مختلف که داستان‌های ویژه‌ای دارند نیز گفتگو می‌شود.

لواسانی یادآور شد: از آنجایی که دخترها بابایی‌ هستند و پدرها دخترانشان را دوست دارند در تلاشیم این روابط را نشان دهیم. علاوه بر این می‌خواهیم روز دختر را نیز در جامعه جا بیندازیم. روز مادر و روز پدر در میان ما به یک فرهنگ تبدیل شده و همه کادو تهیه‌ می‌کنند و جشن می‌گیرند ولی هنوز روز دختر انقدر جا نیفتاده است.

این مجری در پایان تصریح کرد: حالا ما می‌خواهیم بگوییم روز دختر مصادف با تولد حضرت معصومه (س) هم چنین ویژگی دارد و خانواده‌ها بهتر است برای دخترهایشان هم جشن و کادو بگیرند و روزشان را گرامی بدارند.

"خونه زندگی" با رویکرد دخترانه از امروز شنبه 16 شهریور ساعت 11:50 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

http://www.mehrnews.com/detail/News/2130285

پیامک برنامه خونه زندگی:  30000227

تلفن برنامه:    88771103

 

/ 1 نظر / 53 بازدید
zahra...

برتامه امروز بسیار شاد و ویژه بود... من به همه پیشنهاد میکنم که روزهای آتی این یرنامه رو ببینن[گل]