نذر هر سال من اجرای یک نمایش است

مژده لواسانی در گفتگو با مهر:
نذر هر سال من اجرای یک نمایش است/ عاشقانه‌هایی از حضرت عباس (ع)
مژده لواسانی از اجرای نمایش «نذر چشم های تو» در سینما تئاتر المپیک خبر داد و اجرای هر ساله یک نمایش را نذر خود معرفی کرد.

 

 

 

 

 

 

 

مژده لواسانی گوینده رادیو و مجری تلویزیون از نویسندگی و کارگردانی نمایش «نذر چشم‌های تو» خبر داد و به خبرنگار مهر گفت: ما یک گروه مذهبی داریم و من از 18 سالگی یک گروه تئاتری بین آنها ایجاد کردم. تا به حال دو سه نمایش درباره علایم آخرالزمان و غدیر و وقایع پس از آن اجرا کرده ایم که مختص بانوان بوده است. «ظهور خورشید» و «خورشید در پس ابر» از جمله این نمایش‌ها است.

وی افزود: این بار در قالبی حرفه ای تر کار را ادامه دادیم و مرکز هنرهای نمایشی و آقای طاهری با ما همکاری کردند و قرار است توسط او از نمایش ما تقدیری نیز صورت بگیرد.

نمایش «نذر چشم‌های تو»

لواسانی درباره «نذر چشم های تو» توضیح داد: این نمایش روایتی از عاشقانه‌های زندگی حضرت عباس (ع) در واقعه کربلا و ماجرای عاشورا است و به وفاداری و تبعیت محض او از امام حسین (ع) می پردازد. همه عشق و جان عباس، امام حسین (ع) بوده است. در این کار هم نویسنده و کارگردان هستم و نذر هر ساله من یک تئاتر است. 4 شعبان همزمان با میلاد حضرت عباس (ع) نگارش متن را انجام دادم و بعد به تمرین پرداختیم

مجری «کافه سوال» افزود: نمایش ما 45 دقیقه است و اکنون سه شب  اجرا در سینما تئاتر المپیک داریم که از چهارشنبه آغاز شده و تا امروز جمعه 23 آبان نیز ادامه دارد. ممکن است اجرای نمایش تمدید شود. ضمن اینکه طبق خواسته ارشاد شهرستان، در شهرهایی چون کرمان، مشهد و شیراز نیز تا ماه صفر اجرای نمایش را ادامه خواهیم داد. اجرا در مناطق دیگر تهران نیز خواهد بود.

نمایش «نذر چشم‌های تو»

وی از استقبال خوب از نمایش در روزهای گذشته و تکمیل بودن ظرفیت سالن 400 نفره خبر داد و گفت: مخاطبان ما بانوان به ویژه دختران جوانی بودند که تئاتر کار کردن من برایشان جالب بود و چون مرا به عنوان مجری می شناختند علاقمند بودند در این عرصه نیز مخاطبم باشند. آنها با فضای مذهبی که به خود من نزدیک تر است و روایتی است که دوستش دارم آشنا شدند.

نمایش «نذر چشم‌های تو»

لواسانی که راوی چند پرده از نمایش نیز هست، تأکید کرد: اعضای گروه نمایش عضو مجموعه کاملا مذهبی سائحات هستند که کلاس‌های مذهبی متفاوتی آنجا برگزار می شود و با ایجاد گروه تئاتر تلفیقی از هنر و معارف را شکل داده ایم چرا که اینگونه فعالیت ها تاثیرگذاری بیشتری خواهند داشت. از اجرای این نمایش منفعت مالی نیز نمی بریم و با بلیت فروشی تنها هزینه دکور و لباس ها تامین خواهد شد.

/ 1 نظر / 66 بازدید
طراحي سايت

طراحي سايت به صورت حرفه ايي دوست عزيز اگه دوست داري سايت داشته باشي ما ميتونيم با کمترين قيمت ممکن براي شما هر نوع سايت با موضوع دلخواه ايجاد کنيم و يا ميتونيم وبت رو به سايت تبديل کنيم . ساخت انواع سايت هاي : خبري تفريحي ورزشي چت روم فروشگاهي دانلود و... راهاي تماس : Mail : MrDarvishi[at]Yahoo.com iD Yahoo : MrDarvishi 09175519630