شروع مجدد کافه سوال

کافه سوال با شروع مجدد خود بعد دو هفته همچنان در اوج می باشد.

شنبه ، یکشنبه و دوشنبه

ساعت 21

دیدن کافه سوال از شبکه 2 را از دست ندهید.

+++++++++

کمی از حاشیه کافه سوال به نقل از وبلاگ نیوز

 

*در ویدیوی آغازین و تصویر پشت مجری برنامه که برندهای مختلف شبکه‌های اجتماعی (از جمله فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرم، وی‌چت و…) وجود داشت، این هفته لوگوی رسانه‌های اجتماعی فارسی زبان مانند کلوب، میهن‌بلاگ، افسران و چند رسانه دیگر هم اضافه شده بود.

* مژده لواسانی، مجری برنامه در آغاز، دلیل عدم پخش این برنامه در دو هفته گذشته را وجود برنامه‌های مناسبتی در کنداکتور پخش شبکه دوم تلویزیون دانست.

* تفاوت حوزه، رویکرد و سطح دو کارشناس باعث شده بود بحث‌های ارائه شده توسط هر دو کارشناس علی‌رغم تلاش مجری، عملا ارتباطی به یکدیگر نداشته باشند.

* لواسانی، مجری برنامه در گفت‌وگو با تقی‌پور بارها تلاش کرد نظر وزیر سابق ارتباطات را درباره شبکه‌های اجتماعی فارسی و ایرانی و دلیل عدم حمایت از آنان بداند. اما این مقام مسؤول سابق به آسیب‌های فیس‌بوک پرداخت.

*وقتی تقی‌پور با صراحت گفت که «دیگر فیس‌بوک را نمی‌توان تبدیل به فرصت کرد»، مجری برنامه گفت «پس شما پرونده این را می‌بندید».

/ 1 نظر / 11 بازدید

سلااااااام......... دوست گلم .......اومدم اینجا تا دعوتت کنم که به وبلاگم تشریف بیاری[لبخند] راستی وقتی اومدی . یادت نره هاااااا کد لوگوی وبلاگه منو هم یه لطفی کن و دانلودش کن و تو وبت قرار بده[قلب]و تو کامنتیتت اطلاع بده که لوگومو قرار دادی......... اینم ادرسه وبلاگمه منتظرتم دیر نکنیا[لبخند][لبخند][گل] http://behtarinkhanande.persianblog.ir/post/2